Postaw na edukację

o blogu_918x344

 

 

Mówi się…

Pracownicy Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego należą do rozgadanych. Czasami wręcz wydaje się, że dyskutują ze sobą bez przerwy! I to nie tylko w swoich pokojach.

W kuchni można odnieść wrażenie, że autorzy, redaktorzy, graficy są bardziej głodni dialogu niż pożywnego posiłku. Każdy, kto wejdzie po kawę czy herbatę, dodaje swoje dwa słowa.

Jednym zdaniem – u nas w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym… mówi się. A najczęściej mówi się o edukacji. Kuchnia, redakcyjne pokoje, labirynty korytarzy i windy to jednak za mało. Potrzebujemy więcej przestrzeni do przedstawiania swoich spostrzeżeń na temat edukacji. I tą nową przestrzenią jest właśnie blog.

 

Zamieniamy się w słuch

Jesteśmy rozmowni, a to oznacza, że rozmawiamy, czyli nie tylko mówimy, ale także słuchamy. Słuchamy siebie nawzajem i słuchamy innych – tych, którzy mają większy dystans, lata praktyki za sobą lub są bardziej doświadczeni.

Jesteśmy pewni, że Wy, którzy czytacie ten wpis, nie trafiliście tu przez przypadek, ale dlatego że temat edukacji jest dla Was istotny. A z takimi osobami chcemy wdawać się w dyskusję.

Serdecznie zapraszamy!